Titulní strana

Kdo jsem

Jak pracuji

Terapie Safires
Zlatá mříž
Voda
Kameny
Druhy kamenů
CANISTERAPIE

Děti

Indigové děti
Křišťálové děti
Duhové děti
Když děti nepřicházejí
Hosté jenom na chvíli

Příběhy

Katka a Barunka
Otálející dušička
Prokletý dům
Rozdělená dvojčátka
Odpuštění
Andílek Evelýnka

Články, texty, myšlenky

Jak správně vybrat terapeuta
Umělci a Vyšší Já - Daniel Landa
Jak mluvíme – slova v našem životě
5.element
Spřízněné duše
Soudím a jsem souzen
Lorna Byrne – Andělé v mých vlasech
Poděkování roku 2012
Znamení
Pouta nejsou okovy
Právě Teď – přítomnost okamžiku
Když si nenasloucháme
ČernoBílé
Vědom sám sebe
Co je psáno, to je dáno
Stačí si jen přát
Vše co vyšleš, se ti vrací
Srdce Evropy
Statečným
Rub a Líc
Ve snění skutečném
V zahradách
Křižovatky
Do jámy lvové
Pohádky dnešní doby
Kruh všedního bytí
Otázky a odpovědi
Smrt je jen začátek
Myšlenky tvoří náš svět
Ve jménu
Rozloučení s rokem 2013
Elixír věčnosti duše
Jen tak...
Přijímání
Nezapomeň
Ukončení roku 2014
V půli cesty
HÁDANKA
Vize, Sny a Vzpomínky minulosti
Sbohem roku 2015
Klid před bouří
Zvíře naší duše
Bylo nebylo
Ke konci roku 2016
***P.S.
∞ SVĚTLEM HVĚZDY ∞
Ohlédnutí za rokem 2017
Pozdrav v závěru roku 2018
Závěrem roku 2019
Konec roku 2020
Pozdravení na konci roku 2021
Rozloučení s rokem 2022
Koncem roku 2023

Vaše ohlasy

Obrázky

Ceník

Kontakt

Odkazy

55. Raduš (e-mail, web) - 12.10.2018 19:39:16
Jestli hledáte jakoukoliv alternativní terapii, dobré slovo, srdce na dlani, opravdovou pomoc, pak jste u Any správně. Jezdím k ní spoustu let. Obrovsky mě posunula na mé cestě. Z nerozhodné rozklepané slečinky jsem tím, kým jsem. V nedávné době jsem prošla hodně tvrdou situací a lékaři mi doporučili odbornou psychologickou pomoc. Vyzkoušela jsme tři. Dočkala jsem se chladného přístupu, neustálého omílání, krčení rameny, že neví, co se mnou. Já vím, že je tady člověk, který přesně ví, co se mnou - Any.

54. Radek - 26.05.2017 07:30:45
K té Hádance:
Odpověď: SVOBODA+LÁSKA

53. Alena Polášková (e-mail) - 22.09.2016 13:36:34
Dobrý den ,chtěla bych se zeptat,jak probíhá konzultace přes internet,
děkuji Polášková

52. Klára - 29.01.2016 22:15:01
Any, děkuji krásný text :rozloučení s rokem 2015. opatruj se a na viděnou v tomto Novém roce. K

51. Diana - 05.01.2016 15:32:12
Vřele doporučuji. První návštěvu u Adrejky mi darovala maminka, věděla, co mi udělá radost. Tehdá jsem v sobě neřešila žádný problém. Povídání jen tak o tom, co bych ráda dělala , a co se mi zrovna v životě odehrávalo bylo velice přínosné. Pokud přemýšlíte, zda jít na tuto terapii, neváhejte ani minutu. Andrejko, moc Vám děkuji za to, co děláte!

50. Jitka (e-mail) - 29.11.2015 18:12:45
Krásné články.A kdo je dokáže pochopit a uvést do praxe,je již předem šťastný člověk.My,co celý život posloucháme a obdivujeme Dana Landu,umíme OCENIT to,co je napsáno o jeho osobě.On je velký Mág, co má dar lidi měnit a vést a je dobré mu věřit.

49. Petra (e-mail) - 11.11.2015 20:29:53
Poukázku na terapii u Andrejky mi dala moje maminka. Ze začátku jsem nevěděla, co od toho mám očekávat a na co se mám připravit. Byla jsme ale odhodlaná to zkusit. Před návštěvou jsme měla smíšené pocity, které však opadly hned, když jsem Andrejku viděla. Je tak klidná, přátelská a srší pozitivní energií natolik, že jsem se hned od prvních chvíli cítila na terapii skvěle, uvolněně, tak lehce. Po ukončení terapie jsem se cítila jako bych se vznášela na obláčku a nebo jako kdybych létala. Terapie mi byla velmi přínosná a doporučuji ji každému. Andrejka je úžasná osoba. Děkuji :-)

48. Diana Pavlusíková - 06.11.2015 20:59:37
Proč je mně vždy po návštěvě u Andrejky tak skvěle?Jako by se mně chtělo vznášet se a smát se na všechny kolem???? Ten pocit je nepopsatelný slovy.... už nyní se těším na příště a příště a příště...Andrejko děkuji Ti z celého srdce. Di

47. Katka - 20.10.2015 09:52:50

46. Vlasta - 06.10.2015 21:40:33
...láska, to slovo vyslovíme s lehkostí, přijdeme k tomu poznání hrbolatou cestou. A pak, když lásku máme pro sebe i pro druhé, to je pravé štěstí - umění rozdávat lásku. Děkuji Andrejko.

45. Káčula (e-mail, web) - 26.08.2015 22:32:26
Poznala jsem mnoho lidí takových, co jsou jako Any.....ale nikdo nebyl tak dokonalý.....i z těch vrstev, co je Mudr. Hrušovský a podobné jim, děkuji Vám moc za vše, nevím, co bych bez vás si počala, moc vám za vše děkuji, jste sluníčkem a životem pro všechny, co tápají.....s láskou Katka

44. Raduš (e-mail) - 05.06.2014 21:58:11
Hledala jsem člověka, který by mi pomohl rozplést pár složitostí v mém životě. Byla mi doporučena Any mým velmi dobrým přítelem a já mohu také jen doporučit! Milá, sympatická, otevřená a především žena na svém místě. Na první konzultaci jsme prolítly charakteristiku mé osoby, nahlédly jsme společně do minulosti, přítomnosti a pomohla mi správně nasměrovat do budoucnosti. Spoustu věcí jsem pochopila, k mnoha krokům jsem získala odvahu a hlavně vím, co se naučit, co posílit a co zahodit. Rozhodně jsem ji nenavštívila naposledy, už teď se těším na další setkání, na další rozplétání a další příjemné sezení.

43. Milan Velcl (e-mail) - 01.04.2014 14:17:54
Dobrý den potřeboval bych konzultaci ohledně mého nového vztahu.Jsem čerstvý vdovec a náhodou jsem narazil na paní,se kterou máme mnoho společného.Je však postižená,to mi samozřejmě nevadí,má jedno dítě na vozílu ,to mi samozřejmě taky nevadí.Chci jí však být oporou a ne přítěží.Tedy zda bych do jejich života mohl přinést nějaká pozitiva.Potřeboval bych toto zkonzultovat přes internet a proto se chci zeptat zda byste mi tuto konzultaci byla ochotna poskytnout.Předem děkuji s pozdravem Milan Velcl.

42. Jana - 10.03.2014 23:12:00
Milá Any,velmi děkuji za to jak jste mě pomohla,jste hodný a krásný človíček,takových je v dnešní době velmi málo,jsem vděčná že jsem Vás poznala,často si pročítám mailíky od Vás které na mě dobře působí-ještě jednou děkuji ♥ s pozdravem Jana S.

41. Šárka - 11.02.2014 09:16:06
Drahá Any,
na Vaše stránky jsem narazila náhodou, když jsem hledala pomoc pro sebe a pro dušičku mého miminka. Ještě že tomu osud tak chtěl. Každou Vaši radu jsem hltala a stále hltám přímo po doušcích, vždy pro mě máte připravená slova útěchy, lásky i naděje. Ve Vaší práci vidím a hlavně cítím opravdu velký potenciál. Jste naprosto úžasná bytost. Rozhodně ve své práci pokračujte, jste a troufám si říct, že nejen pro mě, pozemským andělem. Děkuji za tu čest, že jsem s Vámi mohla navázat kontakt.

40. Romča - 09.02.2014 09:47:48
Milá Any,
když jsme spolu poprvé mluvily po telefonu, byla jsem plná nedůvěry sama v sebe, v život. Velmi jsem toužila po miminku a ono se nedařilo. Tehdy jsem se přes naši společnou známou dostala k Tobě. Spolu jsme řešily mé strachy, psychiku a já začala cítit, že všechno se děje tak jak má - a pak přišla rána - manžel si našel milenku a řekl, že už se mnou nechce být. Ze dne na den z něj byl cizinec, který se rozhodl, že mě zničí a připraví o našeho syna. Tehdy jsme plynule přešly z problému nemám další dítě k problému nemám další dítě ani manžela :-)Prošla jsi se mnou tu hrozně těžkou cestu poznání a nalezení sama sebe. Za to, ti patří můj obrovský dík. Necelý rok po rozchodu jsem šťastná. A vím, že štěstí mi nedá nikdo cizí, to si musím zajistit sama. Naučila jsem se mít ráda sama sebe, naučila jsem se přijímat život s tím dobrým i s tím zlým. Pochopila jsem, že negativní emoce mi nepomohou a dnes můžu říct, že můj život se díky tobě ubírá tím správným směrem. Ještě mě čeká hodně zlých věcí (rozvod), ale já už vím, že s tvou pomocí ho zvládnu. Díky tobě jsem našla tu nejdůležitější věc v životě - VÍRU. Víru v dobro, anděly, pozitivní energii. Díky tobě se zamýšlím nad svým konáním a díky tobě slýchám od svých přátel, že vypadám dobře jako nikdy před tím :-) a je to tím, že ze mě vyzařuje pozitivní energie, kterou mě nabíjíš.
Any, za všechno moc díky

39. Zdenka - 23.01.2014 19:48:46
Milá Any, před pár lety jsem si myslela, že už v mém životě nemůže nastat žádná změna, že vše už skončilo, že dny jsou všechny stejně šedé a smutné, vlastně jsem nežila jen přežívala. Měla jsem však velké štěstí a potkala jsem někoho kdo mi ukázal, že "žít" může člověk ať je mu 30, 50 nebo 80 let jen musí aspoň trochu chtít a nevzdávat se ...... vždyť život může být tak krásný .... Začala jsem pak potkávat další a další "anděly", kteří mi pomalu ale jistě pomáhali a stále pomáhají hledat mou cestu a měnit můj život ( vždyť...život je cesta a cesta je cíl). Jste můj další "anděl", který mi pomáhá "se měnit" a nacházet krásu života. Naposledy jsme se viděly před týdnem a já mám stále pocit, že se vznáším několik centimetrů nad zemí, že život je vlastně úžasný a jedinečný .... Moc Vám děkuji za všechnu tu nádhernou energii, kterou jsem u Vás načerpala !!!! Už teď se těším na naše další setkání. Děkuji za vše.......

38. Jarka - 22.01.2014 20:11:26
Milá Any, velmi Vám chci poděkovat, odvedla jste skvělou práci.Díky Vám jsem šťastný a spokojený človíček, kterého konečně nic nebolí!Jsem moc ráda,že jsem Vás poznala bylo mi ctí, se s Vámi setkat.

37. Lucka - 23.12.2013 15:49:09
Any, nejdříve bych chtěla říct, že tvoje články mi hodně dávají, souzním s každým tvým slovem a i když něčemu zprvu nerozumím, časem a životními událostmi porozumím. Neustále čerpám energii z tvých slov, tu energii, která otevírá to co má být otevřeno. Any jsi jedna z nejúžasnějších bytostí které jsem kdy potkala, tolik jsi mě toho naučila, jsi trpělivá, vnímavá, plná lásky a světla, vždy dokážeš najít ta správná slova. Jsi úžasný průvodce, ukazuješ světlo i v té největší temnotě. Můj život se díky tobě mění a za to ti budu vždy vděčná. Pomohla jsi mi překonat už tolik strachů a ukázala co znamená ta opravdová svoboda. Děkuji Ti :)

36. Pertias (e-mail) - 06.12.2013 21:20:16
Andrejka= opravdová čarodějka ! Vyzkoušel jsem lékaře, léčitele, homeopatika, abych se zbavil potíží, které mě dlouhá léta trápily a vše bez úspěchu- až při terapii mě Any od mého trápení odpomohla. Když se na mě dívala svýma laskavýma očima, v duši se mi rozhostil neuvěřitelný klid...zkrátka se stal zázrak, stále tomu nemůžu uvěřit. Ještě jednou moc děkuji, všem vřele doporučuji :)

35. Miroslav Janíček (e-mail, web) - 27.11.2013 11:51:49
Milá Any, jakousi :-)) náhodou jsem se dostal na Vaše stránky. Nejen, že jste mladá a velmi schopná, používáte metody jako můj syn - především léčení pomocí vody. Máte nádherné stránky - teď nemyslím grafické ztvárnění, ale především obsah. Ten článek o Danielovi Landovi jsem dlouho nemohl rozdýchat - neboť mám stejný názor na tohoto člověka. Ještě před rokem jsem bydlel v Mistřicích-Javorovci, dnes ve Veselí. Pokud bych Vám mohl nabídnout výměnu informací, popřípadě jakoukoliv pomoc nebo doplnění léčby na klientech, můžete se na mne obrátit. Dělám východní medicínu a spolupracuji s podobnými lidmi, kdy si velmi často vypomáháme. Podrobnosti najdete na mých webových stránkách. Z celého srdce přeji hodně štěstí, lásky a úspěchů s klienty Mirek

34. Hanka - 16.11.2013 09:17:12
Milá Any, jsem moc ráda, že jsem narazila na Vaše stránky, že jsem Vás kontaktovala a setkala se s Vámi. Jste úžasný člověk, který je vždy ochotný pomoci a poradit. Kdykoliv potřebuji a jsem v koncích, dodáte mi energii a sílu, jít dál. Ze srdce Vám za vše děkuji.

33. Martina - 06.11.2013 15:50:02
Any, moc Vám děkuji za sezení. Potřebovala jsem najít svou cestu, kterou se dát a myslím, že jsem ji právě včera našla. Jen se do toho pustit a dosáhnout svého vysněného cíle. Když jsem od Vás odcházela, chtělo se mi létat a běžet, stále jsem se usmívala, až můj manžel bral podezření, že jsem se něčím nadopovala. Ale to něco byla Vaše energie a ochota naslouchat a radit. Moc děkuji

32. Lucka (e-mail) - 04.11.2013 08:51:56
Chtěla bych Vám Any z celého srdce moc poděkovat za všechno:-) Bylo to super. Jste člověk, který má srdíčko na tom pravém místě :-) Díky

31. Radka - 24.10.2013 21:03:29
Milá Any, chtěla bych Vám moc poděkovat za úžasnou terapii, která mi ukázala jakou cestou "jít" a mít krásný život... Všechny myšlenky které jsme s Any probíraly mne jenom utvrdili v tom že jsem u človíčka, který má srdce na správném místě a od Andrejky jsem odcházela s krásným pocitem... Moc děkuji a těším se na další setkání.

30. Renáta - 24.10.2013 09:16:54
Naše milá Any, při čtení článku Otázky a odpovědi se mi svíralo hrdlo přílivem Tvé lásky a energie, kterou nám všem rozdáváš. Ve Tvých slovech je tolik pravdy, kterou bych já sama nebyla schopna vidět a objevit bez Tvé pomoci... Patří Ti vřelé a upřímné díky za Tvé láskyplné vedení na našich cestách životem ... :)

29. Diana - 10.10.2013 07:53:00
Milá Andrejko,mockrát ti děkuji za již několikátou pomoc. Díky tobě si krásně zkvalitňuji život a lépe se mně žije...Všem, kteří nevěří nebo váhají, vřele doporučuji!!!Od Andrejky odcházím strašně klidná, spokojená a s úžasným nadhledem..ještě jednou děkuji :)

28. Wendy (e-mail) - 22.08.2013 19:43:11
Dobrý večer,před pár měsíci jsem navštívila Andrejku-dala mi tolik myšlenek,že jsem se hledala,ale ted vím,že její myšlenky mají velkou sílu a tímto bych ráda poděkovala,jelikož se mi život mění do krásných rozměrů.Moooc děkuji Andrejko a přeji více tak spokojených zákazníků jako jsem třeba já.

27. Zdenka - 10.06.2013 09:08:54
Any ze srdce ti mnohokrat dekuji za pomoc s moji dcerou. Kdyz jsem sla do prace, tak se dcera moc bala, ze uz se nevratim nebo pro ni neprijdu. Diky tve pomoci se to zmenilo :-) Moc ti za vse dekuji, jsi uzasna ;-)

26. Lucka - 09.06.2013 19:18:42
Díky Andrejce,jsem pochopila spoustu věcí...Od toho,že najít pravou lásku nemůžu,pokud nemám ráda sebe,přes sdílení článků na fb,odchod malých dětí,...až po to,že si stačí jen přát.:) Slova nestačí na to,abych ti dostatečně poděkovala.Mám tě moc ráda Any ♥♥♥ a opravdu veeeelký dík :-*

25. Vítek - 12.05.2013 11:35:48
Drahá Any, dovol, abych ti ze srdce poděkoval za vše, co pro nás děláš. Tvé příspěvky jsou povznášející a láskyplné, hladí po duši. Ve slovech je ukrytá hluboká moudrost, kterou vidí pouze ten, kdo má čisté srdce a otevřenou mysl. Věřím, že i nadále porosteš a budeš nám všem svítit na cestu poznání. Děkuji, že jsi :)

24. Melody - 17.04.2013 14:15:41
Chtěla bych reagovat na dnešní článek Co je psáno to je dáno. Any já bych se přikláněla k tomu, aby jsi psala i o tématech již někým napsaných, protože pro mě tvoje články mají daleko větší váhu, než na jakémkoliv jiném webu. Mají jednu nenapodobitelnou vlastnost a tím je právě vložené kouzlo. Člověk někdy ani nemusí chápat význam slov, ale tu energii a kouzlo cítí, vždy se mi něco otevře a samo dělá to co má.. Po přečtení právě dnešního článku, jsem měla neuvěřitelnou chuť jít a rozdávat radost a lásku. A není to jen o tohoto článku, z každého článku si vezmu mnoho a mnoho pozitivního až už nevědomě nebo vědomě. Moc děkuji.

23. Veronika - 15.04.2013 14:32:42
I já se musím přidat a poděkovat za tvá slova v článcích a textech. Dovedeš jimi oslovit, pomoci pochopit, poznat a otevřít se, je v nich tolik pravdy a lásky, za to děkuji!

22. Katka - 13.03.2013 23:49:39
Any, nevím,jak bych to bez tebe vše zvládala, děkuju za veškeré příspěvky, no a hlavně tedy pro mne ten poslení"hosté jenom na chvvíli"..moc jsi mi tím pomohla, i mé rodině částečně se srovmnávat se smrtí dítěte...moc ti děkuju za každou radu, za to, že jsi, že existuješ a jsi stále nápomocná....moc děkuju. ♥♥♥

21. Monča - 28.02.2013 22:05:05
Any, už dávno ti chci poděkovat za tvou moudrost, vědění a pravdy, za to jak vše co víš a předáváš dál. Je mi nevýslovnou ctí, že tě smím znát, i když jen virtuálně. V posledních dnech mi velice pomáháš, objasnila jsi mi situace, které pro mě nejsou jednoduché a se kterými jsem neuměla naložit. Díky tobě snad vše zvládnu tak jak to vzládnout mám. Nevím jak poděkovat, slova nestačí...přesto ZE SRDCE DĚKUJI.

20. Míša - 26.02.2013 14:03:14
V mém životě nastalo mnoho změn.vlastně se mi tak trochu vše obrátilo vzhůru nohama..Any mi pomohla věci zvládat a pochopit,díky osobní schůzce i povídání pres internet se snazim a bojují.její články jsou neskutečné, je v nich tolikpravdy a tolik lásky..ctu je často vzdy v nich najdu,co potřebuji. Any je neskutečně mila osoba,vstřícna a empaticka a já jsem nesmírně rada,ze jsem ji mohla poznat.Děkuji za tebe a za to,co jsi pro me udělala,děláš!protože TVA prace u me neskončila,aniž bys o tom věděla,pomahas mi stále!

19. saracenka - 24.12.2012 19:03:15
Anýsku děkuji Ti ,že existuješ ,mám Tě moc ráda..

18. Jana (e-mail) - 24.12.2012 12:33:16
Any jste opravdu vzácný člověk. Dnešní článek o roku 2012 je překrásný. Přeji Vám krásné Vánoce.

17. Monika (e-mail) - 08.11.2012 11:17:34
Dekuju za tvoje clanky na tvych webovych strankach. Nahodou jsem se na ne dnes dostala o-9
)Dodaly mi novou energii a usmev na tvari.

16. Jana - 05.11.2012 17:03:40
Ten článek o Soudu se ti moc povedl. A ještě jednou a tohle cestou moc děkuji za to, že jsi a že tě znám! Spřízněná :)

15. Alena Irschiková (e-mail) - 22.10.2012 19:42:49
Milá paní Any,
děkuji andělům,že mi bylo dovoleno se s Vámi setkat,byť jen virtuálně.Vrátila jste mi naději,že všechno se dá vyřešit..láskou.Protože Vy sama jste úžasná bytost plná lásky a pochopení.Každý z nás má občas chvíle,kdy tápe v temnotách a Vy jste takové světýlko,které ukazuje správný směr.

14. Marcela - 21.10.2012 21:38:51
Milá Any, jste moje spása, děkuji že jsem Vás směla poznat, už ted vím že mě budete provázet na cestě za miminkem, děkuji jste nejlepší a moc hodná, vaše slova mi dají pokaždé neskutečný náboj jít dál :))

13. Andrea Čevelová (e-mail) - 19.10.2012 12:34:25
Dobrý den Any. Našla jsem Vaše stránky a opravdu mne Vaše práce velice zaujala. Chtěla bych se zeptat na jednu moji situaci a vůbec postup, jak se s Vámi spojit, aby jste mi mohla podat pomocnou ruku. Mám zaplatit na Váš účet nějakou částku?, nebo jak to probíhá, pokud se nesejdeme fyzicky? Děkuji za Vaši reakci a jsem s pozdravem Andrea.

12. Marcela - 08.10.2012 19:04:49
Milá Any, moc děkuji za pomoc, hodila jste mě do pohody, moc děkuji Marcela :))

11. Marinka - 03.10.2012 21:52:26
Any je krásná, čistá a moudrá duše x-) Je mi ctí, že jsem ji mohla v tomto životě potkat, a můžu se od ní učit x-) Děkuju za všechno Any x-)

10. Saracenka - 03.10.2012 20:37:55
Any, ty články jsou úžasné ,ten poslední mi bere dech ..spřízněné duše,nádhera ,přeji Ti ať ti to nadále tak krásně píše jako doposud.

9. Lucka - 03.10.2012 08:25:49
Any, znám virtuálně a jsem vděčná za to, že jsem jí směla poznat. Dokáže se do Vás vcítit a vždy umí zvolit ta správná slova, která se pozitivně a láskou dotknou Vaší duše. I negativní věc umí říct tak, že se změní v pozitivní. Je to má učitelka, přítelkyně a člen duchovní rodiny. Any děkuji za to, že jsi.

8. Zdeňka - 30.09.2012 21:26:43
Any znam zatim (bohuzel) jen virtulne. Presto si troufam, tvrdit, ze je to velmi ochotna, mila a empaticka zena, ktera rada pomaha ostatnim. Skoda, ze neni takovych lidi vic, jak by bylo krasne na svete :-)
Diky zdravotnim problemum jsem na sve prvni dite cekala skoro 2 roky. Snazime se o dalsi, ale zatim marne. Proto jsem oslovila Any, jestli by se nemohla "podivat" jestli u nas nejake miminko jeste nevidi. Diky jeji pomoci jsem zase plna optimismu a vim, ze je vse prave takove jako ma byt :-)

7. Michaela - 10.09.2012 17:48:02
Any... Každý den dekuji za to, že jsem te potkala.
Any je úžasný člověk, ochotna pomoct s takovou láskou , že už jen to člověku pomaha. Bere vse jako sve poslání, jakoby by bylo samozřejmostí lidem pomáhat, přitom dle mého názoru je to ta nejtěžší věc na světe. Často lidé neumi dat lásku ani sobe samému a ona ji umi rozdat všem.. naučí vás lásku přijmout i dát. A to je ta nejdůležitější věc!
A v cem pomohla Any me? Je toho dost, ale zminim se o poslední a pro me nejdůležitější věci. V nasi ložnici jsem se už delší dobu necitila dobře, naše roční dcera nechtěla usinatsama, křičela jen, když jsem ji nesla do ložnice, v noci se budila, plakala az křičela. Mela jsem strach, jednou v noci jsem videla, že se bije o postylku a pak ji jakoby neco vysvihlo z lehu do sedu a zaklinilo v postýlce, videla jsem to a hned Any psala, potvrdila mi, že tam mame duši nějakého pana, bala jsem se, ale udelala vse jak mi bylo doporučeno, Any vycistila na dalku prostor. Dcera v klidu spí celou noc, po uložení ke spánku je klidna. Jsem za to moc vdecna, protoze klidný spánek me dcery je nadevše. Slovy nejde vyjádřit me díky pro Any...

6. Katka - 07.09.2012 14:58:27
Setkání (taktéž virtuální) s Any pro mne hodně znamenalo. Hltala jsem každé její slovo, řádek a věděla jsem, že ONA je prostě opravdu anděl. Každému pomáhá, o všechny se stará.
Děkuji Any, že jsi nás zveřejnila na svých stránkách, je to pro mne a Barušku čest být na nich. Přišla jsem o miminko, zemřelo mi po porodu, holčička byla zdravá, já se potácela takovou černotou a smutkem, zemřelo mi zdravé miminko....při životě mě držely další 2 děti, které již mám...nevím, jak bych to zvládla, i když s Any asi nějak ano.
Téměř hned po šestinedělí jsem přišla do jiného stavu, bylo to pro mne vysvobození...radost, veliká a neskutečná radost, ale zároveň veliký, opravdu veliký STRACH. Strach z toho, aby se to neopakovalo. Neustále mi v hlavě šly myšlenky, co když znovu, jak to zvládnu???
Poznala jsem tenkrát Any a svěřila jsem se jí se svým strachem, obavami...Any jednala úžasně, její přístup je tak lidský, máte pocit, že mluvíte s někým, koho znáte léta, je tak milá, příjemná a přitom narovinu řekne i krutou pravdu. Tenkrát mne ujistila o tom, že Baruška se narodí v pořádku a zdravá a potvrdila mi i mé domněnky, co jsem si myslela. Any mi i řekla, kdy asi budu rodit, aniž by to byl termín porodu a já opravdu ten den šla rodit. Byla jsem přikurtovaná pásy a brečela jsem, že mé další miminko nepřežije, nechtěla jsem mluvit s nikým jiným, jen s Any....opět mě uklidnila, řekla, jak to bude probíhat...a také to tak bylo. Po narození naší úžasné Barušky byla Any první člověk, který věděl o narození našeho štěstí. Nikdy nezapomenu na tu sílu, kterou mi Any posílala během porodu a před porodem. Je prostě úžasná. Nikdy jsem si nemyslela, že někdo takto dokáže pomoci třeba i přes telefon, ona ano....Any nikdy ti nebudu moci vyjádřit slova díků za vše....♥♥♥

5. Martina - 31.08.2012 21:23:11
Setkání (virtuální) s Any pro mne bylo v mnoha ohledech důležitým životním mezníkem. Je to osoba extrémně empatická, která dokáže člověka povzbudit slovy, ale zároveň v něm nevzbuzovat nějaké falešné naděje. Pomohla mi v období, které pro mne bylo v mnoha ohledech klíčové. Přála bych každému, aby se jeho průvodcem na cestě stála právě ona. Mám možnost s ní být v kontaktu a za to děkuji každý den.Díky Any, za vše ♥

4. Míša - 29.08.2012 23:13:13
Musím ti to moc pochválit a poděkovat za náš příběh,stránky se moc povedly a věřím,že pomůžou mnoha lidem,tak jak jsme si psali,jsi úžasná a já jsem ti vděčná za všechno :-)

3. Věrulína (e-mail) - 29.08.2012 19:50:17
Tak jsem to zkoukla celé.. oceňuji Tvou odvahu a nezměrnou "chuť do pomáhání".. Prezentace působí velmi sofistikovaně.. Přejeme, ať se daří :-))

2. Morycz - 28.08.2012 22:02:20
Druhý příspěvek.

1. Petr Hejda (e-mail, web) - 16.08.2012 19:03:32
Tohle je první příspěvek v návštěvní knize.