Titulní strana

Kdo jsem

Jak pracuji

Safires
Voda
Kameny
Druhy kamenů
CANISTERAPIE

Děti

Indigové děti
Křišťálové děti
Duhové děti
Když děti nepřicházejí
Hosté jenom na chvíli

Příběhy

Katka a Barunka
Otálející dušička
Prokletý dům
Rozdělená dvojčátka
Odpuštění
Andílek Evelýnka

Články, texty, myšlenky

Jak správně vybrat poradce
Umělci a Vyšší Já - Daniel Landa
Jak mluvíme – slova v našem životě
5.element
Spřízněné duše
Soudím a jsem souzen
Lorna Byrne – Andělé v mých vlasech
Poděkování roku 2012
Znamení
Pouta nejsou okovy
Právě Teď – přítomnost okamžiku
Když si nenasloucháme
ČernoBílé
Vědom sám sebe
Co je psáno, to je dáno
Stačí si jen přát
Vše co vyšleš, se ti vrací
Srdce Evropy
Statečným
Rub a Líc
Ve snění skutečném
V zahradách
Křižovatky
Do jámy lvové
Pohádky dnešní doby
Kruh všedního bytí
Otázky a odpovědi
Smrt je jen začátek
Myšlenky tvoří náš svět
Ve jménu
Rozloučení s rokem 2013
Elixír věčnosti duše
Jen tak...
Přijímání
Nezapomeň
Ukončení roku 2014
V půli cesty
HÁDANKA
Vize, Sny a Vzpomínky minulosti
Sbohem roku 2015
Klid před bouří
Zvíře naší duše
Bylo nebylo
Ke konci roku 2016
***P.S.
∞ SVĚTLEM HVĚZDY ∞
Ohlédnutí za rokem 2017
Pozdrav v závěru roku 2018
Závěrem roku 2019
Konec roku 2020
Pozdravení na konci roku 2021
Rozloučení s rokem 2022
Koncem roku 2023

Vaše ohlasy

Obrázky

Ceník

Kontakt

Odkazy

Safires

 

Je kombinací zmíněných metod, přesně na míru klienta. Ten přichází s problémem, který ho trápí či zatěžuje, napojím se a vytestuji, co nejvhodnějšího by bylo třeba k práci.

Sezeni začíná předčištěním klienta, kdy odstraníme negativní bloky v podvědomí v širším spektru, aby byl klient schopen lépe pojmenovat a uchopit problém, se kterým budeme později pracovat.

V rámci běžné příjemné komunikace a povídání si, si osvětlíme, kterým směrem se dáme, zda je budeme kombinovat či se zaměříme konkrétně na nejtíživější událost, se kterou chceme pohnout dál.

Můžeme pracovat v rovině odpouštění, kdy se užije prvků Radikálního odpuštění - projdeme spolu okamžik, který zatěžuje, sepíšeme si body, ke kterým se budeme vyjadřovat a pracujeme s nimi. Společně si projdeme situací, kterou je třeba odpustit a zpracovat a vyrovnat se s nastalými souvislostmi, pochopit a správně uchopit příčinu odpouštění. Můžou se při tom uvolňovat nejrůznější skryté emoce, kterým je třeba dát průchod a nepotlačovat je v sobě. Je v hodné jej použít u opakujících se vzorcích v našem životě (stále a znovu se nám opakuje stejná situace, potkáváme stále „stejné“ lidi, události), při partnerských, rodičovských a vůbec mezilidských neúspěšných vztazích. Záchvaty vzteku, mocenské postoje v lásce, zloba, kterou nevíme, kde se bere.. Odpuštění je udělat třeba komplexní, odpustit nejen tomu, kdo nám „ubližuje“, ale také sami sobě, aby se nám neukládal další vzorec pocitů viny i právě například z odpuštění druhé osobě. Když dokážeme uchopit a dát lásku právě tomu negativnímu v našem životě, neposunujeme jen právě toho (to), ale i sami sebe. Vše co vyšleme se nám vrací.

 

Bude-li nutné užití prvků Regrese, posuneme se po linii času do okamžiku vzniklého bloku, na němž budeme pracovat. Pokud bude vhodné, posunuje se po linii času klient, který si vznik bloku znovu uvědomí a prožije, tím ho dále zpracuje a příjme, pokud bude zapotřebí linii času prezentovat terapeutem jako „obraz minulosti“ vyložíme si představu, která přijde přeze mne Vedením a zkombinujeme ji např. právě s odpuštěním. To znamená, že vyložím obraz, který uvidím a následně hovoříme o minulých událostech, které nás zatěžují a jak je vlastně vidíme a chápeme nyní.

 

Stejně tak  užití Zlaté mříže a Ledové krusty pro rovnováhu a obnovu energie, odstranění negací pomoci vody, kamenů nebo tělových svící pro harmonizaci čaker a odstranění mírných bolestí a fyzických obtíží.., to vše záleží na konkrétní situaci, člověku a informaci, kterou k tomu Vedení poskytne a doporučí.

Může se stát, že člověk, který hledá pomoc, vlastně ani neví, jaký konkrétní problém ho tíží, jen cítí potřebu změny, popovídaní si a jeho kroky ho směřují dál.  I takhle se dá začít, není to žádný problém. Vše co se děje má svůj význam..

 

Těším se na každého, kdo chce na sobě pracovat a jít dál ve svém duchovním růstu, zpracovat své obtíže a uvědomit si své Já.

I kdybych měla pomoci byť jen jedinému člověku, má práce pak bude mít smysl.