Titulní strana

Kdo jsem

Jak pracuji

Terapie Safires
Zlatá mříž
Voda
Kameny
Druhy kamenů
CANISTERAPIE

Děti

Indigové děti
Křišťálové děti
Duhové děti
Když děti nepřicházejí
Hosté jenom na chvíli

Příběhy

Katka a Barunka
Otálející dušička
Prokletý dům
Rozdělená dvojčátka
Odpuštění
Andílek Evelýnka

Články, texty, myšlenky

Jak správně vybrat terapeuta
Umělci a Vyšší Já - Daniel Landa
Jak mluvíme – slova v našem životě
5.element
Spřízněné duše
Soudím a jsem souzen
Lorna Byrne – Andělé v mých vlasech
Poděkování roku 2012
Znamení
Pouta nejsou okovy
Právě Teď – přítomnost okamžiku
Když si nenasloucháme
ČernoBílé
Vědom sám sebe
Co je psáno, to je dáno
Stačí si jen přát
Vše co vyšleš, se ti vrací
Srdce Evropy
Statečným
Rub a Líc
Ve snění skutečném
V zahradách
Křižovatky
Do jámy lvové
Pohádky dnešní doby
Kruh všedního bytí
Otázky a odpovědi
Smrt je jen začátek
Myšlenky tvoří náš svět
Ve jménu
Rozloučení s rokem 2013
Elixír věčnosti duše
Jen tak...
Přijímání
Nezapomeň
Ukončení roku 2014
V půli cesty
HÁDANKA
Vize, Sny a Vzpomínky minulosti
Sbohem roku 2015
Klid před bouří
Zvíře naší duše
Bylo nebylo
Ke konci roku 2016
***P.S.
∞ SVĚTLEM HVĚZDY ∞
Ohlédnutí za rokem 2017
Pozdrav v závěru roku 2018
Závěrem roku 2019
Konec roku 2020
Pozdravení na konci roku 2021
Rozloučení s rokem 2022
Koncem roku 2023

Vaše ohlasy

Obrázky

Ceník

Kontakt

Odkazy

Kameny, které jsou nejčastěji intuitivně vyhledávány

 

 

Ametyst je kámen meditace, symbol proměny a duchovní čistoty. Posiluje moudrost, intuici a vize, zdrženlisvost a pokoru. Pomáhá při bolestech hlavy a plic, při nervových onemocněních. Oslabuje fanatismus, hysterii a halucinace, odstraňuje negativní vlastnosti a návyky, myšlenky a energie.

Nabíjí se měsícem

 

Býčí oko posiluje sebedůvěru, paměť a koncentraci, příznivě působí na pohybové ústrojí. Pomáhá při poruchách látkové výměny, křečích, zánětech a bolestech.

Nabíjí se sluncem

 

Diamant představitel bílého světla, jednoty a krásy v čistotě, podporuje duchovní růst, cestu k dokonalosti a moudrosti, je to kámen osvíceni a pravého poznání. Podporuje vytrvalost a úsilí, odstraňuje negativní sklony a bloky, nečistoty, léčí nemoci nervového systému, horečky, bolesti všeho druhu, zrak, nemoci žaludku, jater, střev a ledvin, žlázy a kosti, epilepsii

Nabíjí se sluncem.

 

Granát je ohnivý kámen vášně a sexuální vitality, čisté lásky a energie, podporuje fantazii, nadšení, odvahu, posiluje funkci jater, sleziny a krvetvorby. Působí na kožní onemocnění, revmatické bolesti. Pomáhá při beznaději, krizových situacích a zmírňuje deprese. Jako darovaný přináší ochranu při cestování.

Nabíjí se měsícem

 

Jantar je kamenem meditace a rozjímání. Podporuje funkci štítné žlázy, hormonální a trávící systém, močové ústrojí. Příznivě působí na žaludek a bolest dětských zubů.

Zahání deprese a chmury, sebevražedné sklony, působí na bolest a srdeční slabost, žlučníkové, jaterní a střevní potíže, oční a ušní potíže, kožní problémy, ekzémy a alergie, záněty kloubů a pohybového ústrojí. Působí proti padání vlasů.

Nabíjí se sluncem

 

Jaspis(červený)  posiluje moudrost, trpělivost,vůli a odvahu, pomáhá krvetvorbě a při rekonvalescenci. Zeslabuje lenost, slabost a nerozhodnost, zbabělost, poruchy trávícího a vylučovacího systému /játra,žlučník,sleziny,slinivka, ledviny a močové ústrojí, hemeroidy a střeva obecně/, léčí poruchy příjmu potravy psychického původu (bulimie,anorexie).

Nabíjí se měsícem

 

Korál(červený) představuje lásku a pokoru, mateřství, posiluje soucit, harmonii. Ochraňuje nenarozené v matčině lůnu, podporuje sexuální touhu, plodnost a usnadňuje porod. Zeslabuje sobectví a povýšenost, poruchy krevního oběhu, nízký tlak, menstruační nepravidelnost.

Nabíjí se sluncem

 

Křišťál je silný kámen očisty, duchovního propojení a pohled do podvědomí, intuice, odstraňování bloků a náhled do nich, snižuje nejrůznější závislosti, neklid, léčí teploty, záněty a napětí, bolesti. Je to univerzální kámen napojení, čištění a odvádění.

Nabíjí se sluncem a čistí ve stojaté vodě.

 

Lapis lazuli (lazurit) kámen jednoty a duchovního poznání, intuice. Zeslabuje nevědomost, nejistotu, deprese a odstraňuje bloky. Snižuje krevní tlak a reguluje krevní oběh a funkci štítné žlázy, snižuje horečku a bolesti hlavy, léčí záněty průdušek a kožní nemoci,podporuje řeč a působí jako prevence proti mrtvici, infarktu a nádorovým onemocněním.

Nabíjí se měsícem

 

Malachit je kamenem harmonie partnerských vztahů, nastoluje rovnováhu mezi rozumem a citem, posiluje trpělivost, kreativitu, intuici,souznění a návrat k přírodě. Mírní bolesti všeho druhu, posiluje zrak pomáhá při nemocech sleziny a žaludku, zabraňuje ukládání tuku v těle a zmírňuje stydlivost.

Nabíjí se měsícem

 

Měsíční kámen je představitelem vnitřního klidu, lásky a harmonie, soucitu a propojením s přírodou, pochopení jednoty. Působí jako ochrana v těhotenství, při porodu i po něm, odstraňuje hormonální poruchy a menstruační nepravidelnost, léčí poruchy štítné žlázy, otoky, klimakterium, nádorové onemocnění, slezinu a slinivku, podporuje mízní systém. Zeslabuje duševní výkyvy a odstraňuje bloky.

Nabíjí se měsícem

 

Obsidián silný kámen meditace a duchovní očisty. Působí na průtok energie čakrami a odstranění bloků. Oslabuje ataky černé magie a nepříznivých vlivů. Aktivuje skryté rezervy a psychické schopnosti a odolnosti, mírní bolesti a svalové napětí, podporuje prokrvení organismu.

Nabíjí se měsícem

 

Ohnivý achát působí příznivě na duchovní úsilí a rovnováhu, koncentraci a paměť, radost ze života. Zesiluje meditace, fyzickou zdatnost, obnovu buněk a podporuje trávící ústrojí a látkovou výměnu. Působí proti skleslosti, citovým výkyvům a nestálé náladě, proti ztrátě životní energie, léčí záněty, plísně, střevní problémy a sexuální nechuť psychického původu.

Nabíjí se sluncem

 

Olivín zesiluje víru ve smysl života, působí jako ochrana proti zlým duchovním silám, podporuje relaxaci, očistu, inspiraci a rovnováhu, na fyzické úrovni pak zažívání, funkci jater sleziny a žlučníku, léčí kožní problémy a zbavuje jedovatých splodin. Oslabuje citový chlad, pocity viny, pocity marnosti, fyzicky pak záněty kloubů, střev, infekční a cévní onemocnění, revmatismus.

Nabíjí se sluncem

 

Onyx představuje duchovní očistu a osvobození, pokoru, kámen karmy a poznání. Posiluje sebekontrolu, jistotu a vytrvalost, imunitní systém. Léčí zrak a především sluch, kožní problémy a infekce. Odstraňuje bloky, neklid a nerozhodnost, slabou vůli. Odvádí negativní energie z těla, ale neabsorbuje je, není tedy vhodný k dlouhodobému nošení a taktéž není vhodný k darování.

Nabíjí se sluncem

 

Opál(obecný) představuje životodárnou energii, posiluje uzemnění, látkovou výměnu a metabolismus, zbavuje jedů a škodlivin, zeslabuje nevyrovnanost a přežívání v iluzích, blahodárně působí na játra,žlučník a střeva.

Nabíjí se měsícem

 

Perla(bílá) představuje čistotu a dokonalost, pomáhá poznání karmických příčin. Na fyzické úrovni podporuje nervový systém a reguluje funkci nadledvinek a střevního traktu, snižuje bolesti a teploty, léčí plodnost a zrak. Léčí dýchací cesty a udržuje mladistvou pokožku.

Nabíjí se měsícem a vodou

 

Rubín je kámen energie života, lásky a intuice, kámen čisté lásky. Fyzicky podporuje srdce, krevní oběh a souvislosti s krví, chudokrevnost, krvácivost, funkci jater, reguluje lymfatický systém, hormony, cukr, upravuje imunitní systém, krevní tlak. Zeslabuje koliky, střevní potíže a menstruační problémy.

Nabíjí se měsícem

 

Růženín - kámen čisté a věrné lásky, posiluje cit, něžnosti, fantazii, vnímavost a inspiraci, trpělivost, klidný spánek a fyzicky ovlivňuje srdeční nemoci. Pomáhá otevřít skryté emoce, odstraňuje hrubost, pověrčivost, je nápomocný při neplodnosti, nemocech pohlavních orgánů, zánětech, kožních onemocnění, leukémii.

Nabíjí se měsícem

 

Safír(modrý) kámen duchovní očisty a víry, duchovního poznání a moudrosti. Blahodárně působí na vnitřní klid a intuici, fyzicky pak na snížení krevního tlaku, teploty a bolesti všeho druhu, očištění krve, na ledviny, žlučník a kožní problémy. Pomáhá při zhoubných nádorech a nervových onemocněních. Odstraňuje nevědomost, nedočkavost a iluze, fanatismus a deprese. Na fyzické úrovni pak závratě, astma, nespavost, poceni, jedy a zplodiny všeobecně.

Nabíjí se sluncem

 

Sluneční kámen -podporuje optimismus, vitalitu a radost ze života, vidění aury a vidění sama sebe ve svých slabých i silných stránkách. Příznivě působí na spánek, na nervový systém a krevní oběh. Zeslabuje deprese, strach a špatné předtuchy, odstraňuje bloky a zlozvyky, únavu nervozitu a stres. Na fyzické úrovni pak astma, revmatismus, nízký tlak, křeče a zužování cév.

Nabíjí se sluncem

 

Smaragd - kámen očisty a pokory, absolutní lásky, posiluje soucit, paměť, intelekt, regeneruje celkově organismus, posiluje srdce a léčí funkce štítné žlázy, pomáhá při migréně.

Zeslabuje sebestřednost, deprese, pomáhá při pálení žáhy, žlučníkových záchvatech a žaludečních vředech, léčí nádorové onemocnění, leukémie, revmatismus, epilepsii, diabetes a oční onemocnění.

Nabíjí se měsícem

 

Spinel je příznivý pro duševní rovnováhu, harmonii, klid, odvahu a kreativitu,podporuje krevní oběh, zeslabuje stres, pomatenost a podrážděnost, obavy z budoucnosti. Léčí svalovou ochablost a nemoci krevního oběhu.

Nabíjí se sluncem

 

Tygří oko posiluje otevřenost, aktivitu a pozitivní přístup k věci, koncentraci a zbystření smyslů, podporuje funkci jater, nadledvinek a látkové výměny, zmírňuje bolesti hlavy a migrény. Působí proti depresi, beznaději a pověrčivosti, léčí paranoiu, schizofrenii, působí na kosti a klouby.

Nabíjí se sluncem

 

Tyrkys je ochranný kámen, zesiluje čistotu vnímání a citu, pomáhá při onemocnění dásní, bolestech zubů, paradentóze, krku, plic a průdušek a srdečních obtížích, odráží ataky magického působení jiných, špatné vlivy prostředí, odstraňuje jedy a nečistoty, snižuje pocení, křeče, oslabuje nenasytný hlad, bulimii a poruchy řeči.

Nabíjí se sluncem

 

Záhněda posiluje duchovní úsilí a jeho rozvoj, vyrovnání s materiálním světem, vytrvalost, odstraňuje závislost na předmětech, deprese, křeče a bolest, infekce, čistí tělo po ozařování.

Nabíjí se sluncem