Titulní strana

Kdo jsem

Jak pracuji

Safires
Voda
Kameny
Druhy kamenů
CANISTERAPIE

Děti

Indigové děti
Křišťálové děti
Duhové děti
Když děti nepřicházejí
Hosté jenom na chvíli

Příběhy

Katka a Barunka
Otálející dušička
Prokletý dům
Rozdělená dvojčátka
Odpuštění
Andílek Evelýnka

Články, texty, myšlenky

Jak správně vybrat poradce
Umělci a Vyšší Já - Daniel Landa
Jak mluvíme – slova v našem životě
5.element
Spřízněné duše
Soudím a jsem souzen
Lorna Byrne – Andělé v mých vlasech
Poděkování roku 2012
Znamení
Pouta nejsou okovy
Právě Teď – přítomnost okamžiku
Když si nenasloucháme
ČernoBílé
Vědom sám sebe
Co je psáno, to je dáno
Stačí si jen přát
Vše co vyšleš, se ti vrací
Srdce Evropy
Statečným
Rub a Líc
Ve snění skutečném
V zahradách
Křižovatky
Do jámy lvové
Pohádky dnešní doby
Kruh všedního bytí
Otázky a odpovědi
Smrt je jen začátek
Myšlenky tvoří náš svět
Ve jménu
Rozloučení s rokem 2013
Elixír věčnosti duše
Jen tak...
Přijímání
Nezapomeň
Ukončení roku 2014
V půli cesty
HÁDANKA
Vize, Sny a Vzpomínky minulosti
Sbohem roku 2015
Klid před bouří
Zvíře naší duše
Bylo nebylo
Ke konci roku 2016
***P.S.
∞ SVĚTLEM HVĚZDY ∞
Ohlédnutí za rokem 2017
Pozdrav v závěru roku 2018
Závěrem roku 2019
Konec roku 2020
Pozdravení na konci roku 2021
Rozloučení s rokem 2022
Koncem roku 2023

Vaše ohlasy

Obrázky

Ceník

Kontakt

Odkazy

Kameny, které jsou nejčastěji intuitivně vyhledávány

 

 

Ametyst je kámen meditace, symbol proměny a duchovní čistoty. Posiluje moudrost, intuici a vize, zdrženlisvost a pokoru. Pomáhá při bolestech hlavy a plic, při nervových onemocněních. Oslabuje fanatismus, hysterii a halucinace, odstraňuje negativní vlastnosti a návyky, myšlenky a energie.

Nabíjí se měsícem

 

Býčí oko posiluje sebedůvěru, paměť a koncentraci, příznivě působí na pohybové ústrojí. Pomáhá při poruchách látkové výměny, křečích, zánětech a bolestech.

Nabíjí se sluncem

 

Diamant představitel bílého světla, jednoty a krásy v čistotě, podporuje duchovní růst, cestu k dokonalosti a moudrosti, je to kámen osvíceni a pravého poznání. Podporuje vytrvalost a úsilí, odstraňuje negativní sklony a bloky, nečistoty, léčí nemoci nervového systému, horečky, bolesti všeho druhu, zrak, nemoci žaludku, jater, střev a ledvin, žlázy a kosti, epilepsii

Nabíjí se sluncem.

 

Granát je ohnivý kámen vášně a sexuální vitality, čisté lásky a energie, podporuje fantazii, nadšení, odvahu, posiluje funkci jater, sleziny a krvetvorby. Působí na kožní onemocnění, revmatické bolesti. Pomáhá při beznaději, krizových situacích a zmírňuje deprese. Jako darovaný přináší ochranu při cestování.

Nabíjí se měsícem

 

Jantar je kamenem meditace a rozjímání. Podporuje funkci štítné žlázy, hormonální a trávící systém, močové ústrojí. Příznivě působí na žaludek a bolest dětských zubů.

Zahání deprese a chmury, sebevražedné sklony, působí na bolest a srdeční slabost, žlučníkové, jaterní a střevní potíže, oční a ušní potíže, kožní problémy, ekzémy a alergie, záněty kloubů a pohybového ústrojí. Působí proti padání vlasů.

Nabíjí se sluncem

 

Jaspis(červený)  posiluje moudrost, trpělivost,vůli a odvahu, pomáhá krvetvorbě a při rekonvalescenci. Zeslabuje lenost, slabost a nerozhodnost, zbabělost, poruchy trávícího a vylučovacího systému /játra,žlučník,sleziny,slinivka, ledviny a močové ústrojí, hemeroidy a střeva obecně/, léčí poruchy příjmu potravy psychického původu (bulimie,anorexie).

Nabíjí se měsícem

 

Korál(červený) představuje lásku a pokoru, mateřství, posiluje soucit, harmonii. Ochraňuje nenarozené v matčině lůnu, podporuje sexuální touhu, plodnost a usnadňuje porod. Zeslabuje sobectví a povýšenost, poruchy krevního oběhu, nízký tlak, menstruační nepravidelnost.

Nabíjí se sluncem

 

Křišťál je silný kámen očisty, duchovního propojení a pohled do podvědomí, intuice, odstraňování bloků a náhled do nich, snižuje nejrůznější závislosti, neklid, léčí teploty, záněty a napětí, bolesti. Je to univerzální kámen napojení, čištění a odvádění.

Nabíjí se sluncem a čistí ve stojaté vodě.

 

Lapis lazuli (lazurit) kámen jednoty a duchovního poznání, intuice. Zeslabuje nevědomost, nejistotu, deprese a odstraňuje bloky. Snižuje krevní tlak a reguluje krevní oběh a funkci štítné žlázy, snižuje horečku a bolesti hlavy, léčí záněty průdušek a kožní nemoci,podporuje řeč a působí jako prevence proti mrtvici, infarktu a nádorovým onemocněním.

Nabíjí se měsícem

 

Malachit je kamenem harmonie partnerských vztahů, nastoluje rovnováhu mezi rozumem a citem, posiluje trpělivost, kreativitu, intuici,souznění a návrat k přírodě. Mírní bolesti všeho druhu, posiluje zrak pomáhá při nemocech sleziny a žaludku, zabraňuje ukládání tuku v těle a zmírňuje stydlivost.

Nabíjí se měsícem

 

Měsíční kámen je představitelem vnitřního klidu, lásky a harmonie, soucitu a propojením s přírodou, pochopení jednoty. Působí jako ochrana v těhotenství, při porodu i po něm, odstraňuje hormonální poruchy a menstruační nepravidelnost, léčí poruchy štítné žlázy, otoky, klimakterium, nádorové onemocnění, slezinu a slinivku, podporuje mízní systém. Zeslabuje duševní výkyvy a odstraňuje bloky.

Nabíjí se měsícem

 

Obsidián silný kámen meditace a duchovní očisty. Působí na průtok energie čakrami a odstranění bloků. Oslabuje ataky černé magie a nepříznivých vlivů. Aktivuje skryté rezervy a psychické schopnosti a odolnosti, mírní bolesti a svalové napětí, podporuje prokrvení organismu.

Nabíjí se měsícem

 

Ohnivý achát působí příznivě na duchovní úsilí a rovnováhu, koncentraci a paměť, radost ze života. Zesiluje meditace, fyzickou zdatnost, obnovu buněk a podporuje trávící ústrojí a látkovou výměnu. Působí proti skleslosti, citovým výkyvům a nestálé náladě, proti ztrátě životní energie, léčí záněty, plísně, střevní problémy a sexuální nechuť psychického původu.

Nabíjí se sluncem

 

Olivín zesiluje víru ve smysl života, působí jako ochrana proti zlým duchovním silám, podporuje relaxaci, očistu, inspiraci a rovnováhu, na fyzické úrovni pak zažívání, funkci jater sleziny a žlučníku, léčí kožní problémy a zbavuje jedovatých splodin. Oslabuje citový chlad, pocity viny, pocity marnosti, fyzicky pak záněty kloubů, střev, infekční a cévní onemocnění, revmatismus.

Nabíjí se sluncem

 

Onyx představuje duchovní očistu a osvobození, pokoru, kámen karmy a poznání. Posiluje sebekontrolu, jistotu a vytrvalost, imunitní systém. Léčí zrak a především sluch, kožní problémy a infekce. Odstraňuje bloky, neklid a nerozhodnost, slabou vůli. Odvádí negativní energie z těla, ale neabsorbuje je, není tedy vhodný k dlouhodobému nošení a taktéž není vhodný k darování.

Nabíjí se sluncem

 

Opál(obecný) představuje životodárnou energii, posiluje uzemnění, látkovou výměnu a metabolismus, zbavuje jedů a škodlivin, zeslabuje nevyrovnanost a přežívání v iluzích, blahodárně působí na játra,žlučník a střeva.

Nabíjí se měsícem

 

Perla(bílá) představuje čistotu a dokonalost, pomáhá poznání karmických příčin. Na fyzické úrovni podporuje nervový systém a reguluje funkci nadledvinek a střevního traktu, snižuje bolesti a teploty, léčí plodnost a zrak. Léčí dýchací cesty a udržuje mladistvou pokožku.

Nabíjí se měsícem a vodou

 

Rubín je kámen energie života, lásky a intuice, kámen čisté lásky. Fyzicky podporuje srdce, krevní oběh a souvislosti s krví, chudokrevnost, krvácivost, funkci jater, reguluje lymfatický systém, hormony, cukr, upravuje imunitní systém, krevní tlak. Zeslabuje koliky, střevní potíže a menstruační problémy.

Nabíjí se měsícem

 

Růženín - kámen čisté a věrné lásky, posiluje cit, něžnosti, fantazii, vnímavost a inspiraci, trpělivost, klidný spánek a fyzicky ovlivňuje srdeční nemoci. Pomáhá otevřít skryté emoce, odstraňuje hrubost, pověrčivost, je nápomocný při neplodnosti, nemocech pohlavních orgánů, zánětech, kožních onemocnění, leukémii.

Nabíjí se měsícem

 

Safír(modrý) kámen duchovní očisty a víry, duchovního poznání a moudrosti. Blahodárně působí na vnitřní klid a intuici, fyzicky pak na snížení krevního tlaku, teploty a bolesti všeho druhu, očištění krve, na ledviny, žlučník a kožní problémy. Pomáhá při zhoubných nádorech a nervových onemocněních. Odstraňuje nevědomost, nedočkavost a iluze, fanatismus a deprese. Na fyzické úrovni pak závratě, astma, nespavost, poceni, jedy a zplodiny všeobecně.

Nabíjí se sluncem

 

Sluneční kámen -podporuje optimismus, vitalitu a radost ze života, vidění aury a vidění sama sebe ve svých slabých i silných stránkách. Příznivě působí na spánek, na nervový systém a krevní oběh. Zeslabuje deprese, strach a špatné předtuchy, odstraňuje bloky a zlozvyky, únavu nervozitu a stres. Na fyzické úrovni pak astma, revmatismus, nízký tlak, křeče a zužování cév.

Nabíjí se sluncem

 

Smaragd - kámen očisty a pokory, absolutní lásky, posiluje soucit, paměť, intelekt, regeneruje celkově organismus, posiluje srdce a léčí funkce štítné žlázy, pomáhá při migréně.

Zeslabuje sebestřednost, deprese, pomáhá při pálení žáhy, žlučníkových záchvatech a žaludečních vředech, léčí nádorové onemocnění, leukémie, revmatismus, epilepsii, diabetes a oční onemocnění.

Nabíjí se měsícem

 

Spinel je příznivý pro duševní rovnováhu, harmonii, klid, odvahu a kreativitu,podporuje krevní oběh, zeslabuje stres, pomatenost a podrážděnost, obavy z budoucnosti. Léčí svalovou ochablost a nemoci krevního oběhu.

Nabíjí se sluncem

 

Tygří oko posiluje otevřenost, aktivitu a pozitivní přístup k věci, koncentraci a zbystření smyslů, podporuje funkci jater, nadledvinek a látkové výměny, zmírňuje bolesti hlavy a migrény. Působí proti depresi, beznaději a pověrčivosti, léčí paranoiu, schizofrenii, působí na kosti a klouby.

Nabíjí se sluncem

 

Tyrkys je ochranný kámen, zesiluje čistotu vnímání a citu, pomáhá při onemocnění dásní, bolestech zubů, paradentóze, krku, plic a průdušek a srdečních obtížích, odráží ataky magického působení jiných, špatné vlivy prostředí, odstraňuje jedy a nečistoty, snižuje pocení, křeče, oslabuje nenasytný hlad, bulimii a poruchy řeči.

Nabíjí se sluncem

 

Záhněda posiluje duchovní úsilí a jeho rozvoj, vyrovnání s materiálním světem, vytrvalost, odstraňuje závislost na předmětech, deprese, křeče a bolest, infekce, čistí tělo po ozařování.

Nabíjí se sluncem